Користувачів: 0
Статистика
**************
Головна » Новини спорту

ІІ місце виборола команда учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІІст (юнаки) Лановецького району в обласних змаганнях з гандболу, які проходили 5 та 6 квітня в м.Тернополі.
Гравці команди нагороджені грамотами та медалями. Тренер – Жмака Алла Олександрівна.

7 квітня команда учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІІст. (юнаки) Лановецького району взяла участь в обласних змаганнях з настільного тенісу, які теж проходили в м.Тернополі та виборола 4 місце з 17 команд - учасників. Тренер Рубець Володимир Іванович.
Категория: Новини спорту | Просмотров: 495 | Добавил: Bizne$ | Дата: 08.04.2013 | Комментарии (0)

7 квітня в спортивному залі НВК «Лановецька ЗОШ І-ІІІст. №1 – ліцей» відбувся турнір з волейболу на кубок Андрія Магдича.

Учасників змагань привітали внучки Андрія Сергійовича – Аліна та Софія, а також його колишній колега та товариш Ярослав Галяс. Участь у турнірі взяли 5 кращих команд району. Перехідний кубок виграла команда села Вишгородок, ІІ місце здобули гравці команди ВК «Ланівці», ІІІ – у команди села Борсуки.

24 лютого Лановецькі спортсмени вибороли три перших місця в обласних змаганнях.

Кубок області в змаганнях з футзалу дістався команді ветеранів Лановецького району. Вихованець Лановецької дитячо-юнацької спортивної школи Руслан Бригадир виборов І місце на дистанції 5000 метрів на змаганнях першості області з лижних перегонів. Тренер Стецюк Іван Григорович. І місце посіла також команда Лановецької ДЮСШ в міжобласному турнірі з мініфутболу серед дітей 2000-2001 року народження. Тренер команди Журибіда Роман Петрович.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів на спортивній ниві!

... Читати далі »

Категория: Новини спорту | Просмотров: 513 | Добавил: lanivtsi | Дата: 26.02.2013 | Комментарии (0)

Про роботу відділу з питань фізичної культури та спорту районної державної адміністрації щодо розвитку фізичної культури та спорту доповідала на засіданні колегії райдержадміністрації виконуючий обов’язки начальника відділу Валентина Ратушко.

В Лановецькому районі діє 63 колективи фізичної культури (36 - в загальноосвітніх школах, 1-в Лановецькій філії Збаразького ПТУ- №25, 1 - в Лановецькому районному відділі УМВС України в Тернопільській області, 25 - на підприємствах, установах та організаціях).Усі вони працюють надзалученнямнаселення Лановеччини до систематичних занять фізичною культурою і спортом, покращення роботи спортивних секцій та навчально-тренувального процесу. В цілому фізкультурно-оздоровчою роботою охоплено 1650 жител ... Читати далі »
Категория: Новини спорту | Просмотров: 764 | Добавил: Kent | Дата: 02.12.2012 | Комментарии (0)